Dom

ZhongLi Packaging Machinery Co.,Ltd. Kontrola jakości

Orzecznictwo
Chiny ZhongLi Packaging Machinery Co.,Ltd. Certyfikaty
Chiny ZhongLi Packaging Machinery Co.,Ltd. Certyfikaty
Im Online Czat teraz
QC profilu

Konsultacje przedsprzedażne

Jeśli masz problem z opakowaniem lub specjalną potrzebę, przedstaw nam szczegółowe wymagania i wyślij próbki swoich produktów w formie szkicu lub rysunku, zespół profesjonalistów STRPACK doradzi i zaproponuje rozwiązania w jak najkrótszym czasie.Ocenimy Twój produkt, wymagania dotyczące napełniania i potrzeby produkcyjne oraz zaprojektujemy niestandardowe wyposażenie dla Twoich potrzeb związanych z napełnianiem.

 

Jeśli warunki na to pozwolą, przeprowadzimy podstawowe pakiety szkoleniowe dla standardowego sprzętu. Aby mieć absolutną pewność, że nasz sprzęt robi dokładnie to, czego od niego oczekujesz, każdy element wyposażenia i każda zaprojektowana przez nas linia rozlewnicza jest montowana w naszym zakładzie i testowana przy użyciu Twojego produktu.

 

Zarządzanie projektami

STRPACK przydzieli kierownika projektu, który pomoże ci szczegółowo w zakresie pożądanego sprzętu;zbierając istotne informacje o Twoim rozwiązaniu opakowaniowym, upewnij się, że projekt dotrzyma pożądanego harmonogramu.

 

Organizacja produkcji

STRPACK produkuje nasze urządzenia we własnym zakładzie, ściśle przestrzegając zasad lean manufacturing, aby zminimalizować odpady we wszystkich naszych procesach.Projektujemy i budujemy konkurencyjne cenowo urządzenia zgodnie z Twoimi potrzebami i celami produkcyjnymi.Od projektu po montaż, możesz oczekiwać wysokiej jakości sprzętu i linii rozlewniczych.Niektóre z naszych maszyn przeszły europejską certyfikację CE.

 

 

Instalacja i szkolenie

STRPACK jest odpowiedzialny za dostarczenie szczegółowej instrukcji w języku angielskim, wideo operacyjnego, które pomoże ci wykonać instalację i uruchomienie.W razie potrzeby możemy wysłać fachowo przeszkolonych techników, którzy pomogą Ci w instalacji sprzętu w Twoim zakładzie, poniesiesz koszty biletów, pokoju, wyżywienia i diety.

 

Szkolenie jest bezpłatne i ma na celu:

  • Zapewnij operatorom rzetelną wiedzę na temat obsługi maszyny/linii pakującej
  • Zwiększenie wydajności linii pakującej
  • Unikaj błędów obsługi i obsługi

 

 

Wsparcie techniczne po sprzedaży

STRPACK zawsze będzie traktować obsługę klienta i wsparcie jako najwyższy priorytet, zapewnimy wsparcie konserwacyjne w przypadku każdego problemu ze sprzętem.Jeśli sprzęt jest nadal objęty gwarancją, wymienimy i naprawimy wadliwe części bezpłatnie, a kupujący będzie musiał jedynie zapłacić za wysyłkę lub opłaty lotnicze.Na ogół jesteśmy w stanie wysłać wadliwą stronę znajdującą się w magazynie w ciągu 1 dnia.

Certyfikaty
  • Chiny ZhongLi Packaging Machinery Co.,Ltd. Certyfikaty

    Standard:ISO

  • Chiny ZhongLi Packaging Machinery Co.,Ltd. Certyfikaty

    Standard:CE

Szczegóły kontaktu
ZhongLi Packaging Machinery Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Andy

Tel: 008617757708033

Faks: 86-519-82304565

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)