Dom

ZhongLi Packaging Machinery Co.,Ltd. Wycieczka po fabryce

Orzecznictwo
Chiny ZhongLi Packaging Machinery Co.,Ltd. Certyfikaty
Chiny ZhongLi Packaging Machinery Co.,Ltd. Certyfikaty
Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna
  • ZhongLi Packaging Machinery Co.,Ltd. linia produkcyjna fabryki 0

  • Rodzaje zgłoszenia: Liniowa maszyna do napełniania, Rotacyjna maszyna do napełniania, Maszyna do napełniania tłoków, Maszyna do napełniania lepkiej cieczy typu Gravity, Maszyna do napełniania farb, Maszyna do ważenia, Maszyna do napełniania aerozoli, Maszyna do napełniania proszkiem.

  • Rodzaje zakręcania: Zakręcarka liniowa, Zakręcarka rotacyjna, Zaciskarka do zakrętek, Zakręcarka Twist-off.

  • Rodzaje etykietowania: maszyna do etykietowania okrągłych butelek, maszyna do etykietowania na zimno, maszyna do etykietowania dwustronnego, maszyna do etykietowania rękawów.

  • Rodzaje pakowania worków: pozioma maszyna pakująca w worki, pionowa maszyna pakująca w worki, gotowe pakowanie worków itp.

  • Urządzenia pomocnicze: gramofon, podajnik materiału, podnośnik nasadek, stół roboczy, przenośniki taśmowe itp.

  • ZhongLi Packaging Machinery Co.,Ltd. linia produkcyjna fabryki 1
 • OEM / ODM

  ZhongLi Packaging Machinery Co.,Ltd. linia produkcyjna fabryki 0

  „Najpierw klient, jakość na pierwszym miejscu” to strategia STRPACK na rzecz długoterminowego rozwoju.Powołaliśmy przedstawicielstwo w Europie i na Bliskim Wschodzie, aby serwisować i wspierać nasze produkty, STRPACK dba o to, aby od kształtu produkcji podniesionej do sfery marketingu biznesowego, obsługa klienta była przewagą konkurencyjną.

  STRPACK stale inwestuje w badania i rozwój, koncentrując się na innowacjach produktów, aby jeszcze bardziej zwiększyć naszą przewagę konkurencyjną.Podstawową działalnością STRPACK jest wypełniacz, zakręcarka i etykieciarka, obszar, w którym stale doskonalimy technologię produkcji maszyn pakujących i innowacyjne projektowanie produktów, oczekujemy, że przedstawimy najbardziej odpowiednie i niezawodne rozwiązania w branży opakowaniowej.

  ZhongLi Packaging Machinery Co.,Ltd. linia produkcyjna fabryki 1

  ZhongLi Packaging Machinery Co.,Ltd. linia produkcyjna fabryki 2

  ZhongLi Packaging Machinery Co.,Ltd. linia produkcyjna fabryki 3

  ZhongLi Packaging Machinery Co.,Ltd. linia produkcyjna fabryki 4

 • R & D

  Samouczenie się jest spowodowane tym, że jesteśmy istotami ludzkimi.Opierając się na samokształceniu, ludzie mogą gromadzić doświadczenie, zdobywać mądrość, zwiększać umiejętności życiowe, czynić życie lepszym.

  Od ponad dziesięciu lat STRPACK towarzyszy wielu klientom, którzy wyrastają z małych fabryk w międzynarodowe firmy.Uważnie słucha ich wymagań, aktywnie myśli o ich rzeczywistej potrzebie, a następnie przedstawia najlepsze rozwiązanie projektowe, aby rozwiązać ich problemy w procesie produkcyjnym.Dzięki zaufaniu ze strony klientów na początku STRPACK był producentem etykieciarki, teraz jest dostawcą, który może zapewnić od A do Z kompletną usługę linii produkcyjnej.W wyniku angażującej interakcji z klientami i innymi profesjonalnymi dostawcami STRPACK ma duże doświadczenie w integracji branż upstream i downstream, jest w stanie zaoferować pionową integrację łańcucha dostaw w zakresie maszyn pakujących.

  Każda maszyna ma swoją historię, poniższe studium przypadku, prawie z nich to wysiłek, który współpracujemy z naszymi klientami.Mam nadzieję, że znajdziesz przydatną odpowiedź.Co więcej, mam nadzieję, że dołączysz do nas w najbliższej przyszłości…

  ZhongLi Packaging Machinery Co.,Ltd. linia produkcyjna fabryki 0

Szczegóły kontaktu
ZhongLi Packaging Machinery Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Andy

Tel: 008617757708033

Faks: 86-519-82304565

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)