Dom

ZhongLi Packaging Machinery Co.,Ltd. Kontrola jakości

Orzecznictwo
dobra jakość Wklej wypełnienie maszyny na sprzedaż
dobra jakość Wklej wypełnienie maszyny na sprzedaż
Im Online Czat teraz
QC profilu
Konsultacje przed sprzedażą

Jeśli masz problem z opakowaniem lub specjalną potrzebę, podaj nam szczegółowe wymagania i wyślij próbki swoich produktów za pomocą szkicu lub rysunku, zespół specjalistów STRPACK doradzi i poleci Ci rozwiązania w możliwie najkrótszym czasie. Ocenimy Twój produkt, wymagania dotyczące wypełnienia i potrzeby produkcyjne oraz zaprojektujemy niestandardowy sprzęt do Twoich potrzeb związanych z napełnianiem.

Jeśli pozwoli na to warunek, wykonamy podstawowe pakiety szkoleniowe dla standardowego wyposażenia. Aby mieć absolutną pewność, że nasze urządzenia wykonują dokładnie to, czego oczekujesz, każdy element wyposażenia i każda zaprojektowana przez nas linia do napełniania jest montowana w naszym zakładzie i testowana przy użyciu Twojego produktu.

Zarządzanie projektem

STRPACK przydzieli Project Managera, który pomoże ci szczegółowo ułożyć pożądany sprzęt; zebranie istotnych informacji o twoim rozwiązaniu opakowaniowym, upewnij się, że projekt spełni wymagany harmonogram.

Układ produkcyjny

STRPACK produkuje nasze urządzenia we własnym zakładzie, ściśle praktykuje Lean Manufacturing, aby zminimalizować straty we wszystkich naszych procesach. Projektujemy i budujemy konkurencyjne cenowo urządzenia zgodnie z Twoimi potrzebami i celami produkcyjnymi. Od projektu po montaż, możesz oczekiwać wysokiej jakości sprzętu i linii do napełniania. Niektóre z naszych maszyn przeszły europejską certyfikację CE.

Instalacja i szkolenie

STRPACK jest odpowiedzialny za dostarczenie szczegółowej instrukcji w języku angielskim, obsługi wideo, aby pomóc Ci w instalacji i uruchomieniu. W razie potrzeby możemy wysłać wykwalifikowanych techników, którzy pomogą Ci w instalacji sprzętu w Twoim zakładzie, poniesiesz koszty biletów, pokoju, żywności i dziennej diety.

Szkolenia są bezpłatne i mają na celu:

  • Daj operatorom solidną wiedzę na temat pracy maszyny / linii pakującej
  • Zwiększ wydajność linii pakującej
  • Unikaj obsługi i błędów obsługi

Wsparcie techniczne po sprzedaży

STRPACK zawsze umieszcza obsługę klienta i wsparcie jako najwyższy priorytet, zapewnimy obsługę serwisową każdego problemu z urządzeniem. Jeśli sprzęt jest nadal objęty gwarancją, wymienimy i naprawimy uszkodzone części bezpłatnie, a kupujący będzie musiał zapłacić tylko za koszty wysyłki lub opłaty lotnicze. Ogólnie rzecz biorąc, jesteśmy w stanie wysłać uszkodzoną firmę, która jest na stanie w ciągu 1 dnia.

Certyfikaty
  • ZhongLi Packaging Machinery Co.,Ltd.

    Standard:ISO

  • ZhongLi Packaging Machinery Co.,Ltd.

    Standard:CE

Szczegóły kontaktu
ZhongLi Packaging Machinery Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Andy

Tel: 86-177-57708033

Faks: 86-519-82304565

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)